PCA-M / PUHZ-P Standart Inverter asılı tavan tipi klimalar, tavan yüksekliğine uyan hava debisinin seçilmesine imkan veren yüksek ve alçak tavan çalışma modları ile donatılmıştır. Optimum hava debisinin seçilebilmesi, havanın oda içerisinde uygun şekilde ulaşmasını mümkün kılar.

Gelişmiş hava akış kontrol özelliği sayesinde hava hızını ortamdaki koşullara göre otomatik olarak ayarlar. Isıtma / soğutma işleminin başında, odayı hızlı bir şekilde ısıtmak / soğutmak için hava akışı yüksek hızlıdır. İstenilen sıcaklık değerine ulaşıldığında ise hava akış hızı otomatik olarak düşer ve konforlu bir ortam sağlanır.

İç üniteler taze hava bağlantısı için açılabilir bir hava girişine sahiptir.

PCA-M / PUHZ-P Standart Inverter serisi, mevcut bakır boru tesisatının kullanımına olanak veren teknolojisi ile R410A ya da R22 gaz ile çalışabilen bir tesisata adapte edilebilir. Var olan klima tesisatınıza uyum sağlayan bu teknoloji ile montaj maliyetlerinde avantaj sağlamak mümkün olur.

Yeni tek fanlı dış üniteler ile klimanız, performansında düşüş olmaksızın, enerji tasarruflu ısıtma ve soğutma yapar. Yeni kasa ile dış üniteler daha küçük ve kompakt hale gelmiş, montaj uygulamalarında esneklik sağlanmıştır.

Teknik Özellikler

Mitsubishi

Yüksek / alçak tavan modu

Mitsubishi

Gelişmiş hava akış kontrolü

Mitsubishi

Yeni tek fanlı kasa (10,12.5 ve 14kW)

Mitsubishi

Taze hava besleme

Mitsubishi

Mevcut bakır boru tesisatının kullanımı