PCA-M HA / PUHZ-ZRP Power Inverter serisinde gövde yüzeyini korumak için, yağ ve dumana karşı güçlü, karbon siyahı, dayanıklı paslanmaz çelik kasa kullanılmıştır. Açık alevli pişirme kullanılan mutfaklarda, konforlu bir ortam yaratmak için mükemmeldir.

Yüksek performanslı yağ buharı filtresi, standart olarak seride bulunmaktadır. Filtre sistemi, klimaya giren yağ buharını etkili bir şekilde azaltır ve geleneksel filtrelerden daha verimlidir.

Yağ ve grese karşı dayanıklı paslanmaz çelik dış yüzeyinden kir ve lekeler kolayca temizlenir. Klima içeriğinde 12 adet yedek filtre bulunur. Yağ buharı filtresinin iki ayda bir değiştirilmesi gerektiğinden kolay değişim için tasarlanmıştır. Böylece sorunsuz temizlik ve kolay bakım yapılır.

Ortam havasının iyileştirilmesi için iç ünitenin arka panelinde açılabilen montaj bağlantısı ile opsiyonel olarak taze hava bağlantısı yapılabilir.

PCA-M HA / PUHZ-ZRP Power Inverter serisi, mevcut bakır boru tesisatının kullanımına olanak veren teknolojisi ile R410A ya da R22 gaz ile çalışabilen bir tesisata adapte edilebilir. Var olan klima tesisatınıza uyum sağlayan bu teknoloji ile montaj maliyetlerinde avantaj sağlamak mümkün olur.

Teknik Özellikler

Mitsubishi

Dayanıklı paslanmaz çelik kasa

Mitsubishi

Yüksek performanslı yağ buharı filtresi

Mitsubishi

Kolay bakım

Mitsubishi

Taze hava bağlantısı (Opsiyonel)

Mitsubishi

Mevcut bakır boru tesisatının kullanımı