Sade ve düz hatları ile etkileyici bir görünüme sahip MFZ-KT Döşeme Tipi split serisi klimalar, özel tasarımı ile zemin seviyesinde hızlı ve kolay kurulum imkanı sunar.

İç ünitenin yere yakın montajı, akıllıca tasarlanmış olan hava emişi sayesinde tabana çöken soğuk havayı emerek hareketlendirir. Bu sayede homojen ve verimli bir ısıtma sağlar.

Özel olarak şekillendirilmiş 3 adet hava yönlendirme kanadı, üflenen havanın konfor ihtiyacınıza göre yönlendirilmesini sağlar.

Anti Alerjik Enzim Filtre ölü maytları ve artıklarını, polenleri ve diğer alerjik maddeleri filtre üzerinde toparlayarak yapay enzimler ile yok eder. Steril hava dağıtımı odaya daha temiz ve daha sağlıklı hava besleme sağlarken kirleticilerden arınmış ortam elde edilir.

Mevcut soğutucu akışkan R410A’ya göre üçte bir oranında daha düşük küresel ısınma potansiyeline sahip R32 akışkan kullanılan Yeni MFZ-KT serisinde, Mitsubishi Electric’in geçmiş teknolojileri ve tasarımı sayesinde daha az miktarda soğutucu akışkan kullanılmaktadır.