ANKA TEKNİK KLİMA ısıtma, soğutma, havalandırma konularında hizmet vermek üzere 05.01.2010 tarihi itibariyle kurulmuştur.
Tecrübeli ve güçlü bir kadro ile kurulan ANKA TEKNİK KLİMA satış öncesi ve satış sonrasında nihayi tüketiciye ve sektördeki mühendislik firmalarına klima sektöründe kalite, ürün çeşitliliği ve teknolojik yenilik bakımından en çok tescih edilen Mitsubishi Electric ve Panasonic klima sistemlerinin satış aşamasından şantiye ürünlerinin montaj ve devreye alınmasına kadar her aşamada destek vermektedir.
Konusunda uzman teknik servisvisimiz ücretsiz keşif ve fiyatlandırma yaparak ev, ofis ve diğer mekanlarınız için en uygun klima seçimini yapmanız konusunda yardımcı olmaktadır.
ANKA TEKNİK KLİMA satışını ve servisliğini yaptığı ürünün arkasında duran dürüst çalışma ve yüksek iş ahlakını prensip edinmiş hızlı çözüm üreten, müşteri odaklı çalışan ve müşteriye özel çözümler geliştiren alanında tecrübeli ekibe sahip sektöründe sürekli gelişmeleri ve yenilikleri takip eden çalışma anlayışına sahiptir. Hedefimiz Mitsubishi Electric ve Panasonic klima ürünlerini en uygun maliyet ve yüksek kalite ile sizlere sunmaktır.